Radiátorové ventily

Počet produktov: 19

Zobrazuje sa 1-18 z 19 položiek

Aktívne filtre

Zobrazuje sa 1-18 z 19 položiek

Úloha termostatickej hlavice je udržiavať konštantnú požadovanú teplotu radiátora. Termostatické hlavice sú nevyhnutnou súčasťou moderných vykurovacích zariadení. Umožňujú regulovať teplotu v určitej miestnosti. Bez termostatických ventilov by radiátory zostali rovnako teplé počas celého vykurovacieho obdobia, čo by spôsobilo zbytočné dodatočné náklady. Montáž správneho radiátorového ventilu je ekologické a úsporné riešenie. Pozrite si našu ponuku radiátorových ventilov za skvelé ceny! 

Termostatické ventily

Kúpeľňové radiátorové ventily s termostatom univerzálne pre všetky typy radiátorov - Závit 1/2 palca. Pri kúpe radiátora si môžete byť istí, že daný kúpeľňový radiátorový ventil bude dokonale pasovať k našim modelom a ešte viac. Všetky termostatické ventily sú nové a funkčné! 

Termostatické radiátorové ventily

Všetky radiátorové ventily, termostatické ventily vyrobené z ocele najvyššej kvality s robustnou konštrukciou navrhnutou tak, aby spĺňala všetky požiadavky. Všetky sady radiátorových ventilov obsahujú termostatickú hlavicu. Stavte na kvalitné spracovanie a vyberte si radiátorový ventil za atraktívnu cenu!

Pozri . kúpeľňové radiátory za atraktívne ceny! Okrem iného ponúkame termostatické ventily ako : 

Axiálny uhlový termostatický ventil

Univerzálna uhlová termostatická súprava

Product added to wishlist